Meble tapicerowane – producent sof i narożników

Sofy i narożniki

Meble tapicerowane

Oferujemy szeroki asortyment mebli tapicerowanych. Oprócz produktów przedstawionych na naszej stronie produkujemy też meble na podstawie sugestii i opinii Klientów. Specjalizujemy się w meblach tapicerowanych: znajdą Państwo u nas sofy, narożniki, kanapy i wiele innych. Klasyczne i proste formy, w nowoczesnych odsłonach powodują, że nasze meble pasują do różnych wnętrz. Proponujemy też bogaty wybór kolorów i rodzajów obić – zapraszamy do kontaktu, aby dobrać modele i parametry najlepsze dla Państwa.

 

 

 Sofa Daniel

 >>> zobacz ulotkę

>>> zobacz film

 Narożnik Daniel

 Niezwykle praktyczny i wygodny mebel jakim jest narożnik DANIEL sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jego konstrukcja i wygląd spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

>>> zobacz film

>>> zobacz ulotkę

 

 Narożnik Bruno

Narożnik wyjątkowo przestronny i dający niewiarygodny komfort siedzenia.Posiada specjalnie zaprojektowany system rozkładania dzięki czemu uzyskujemy powierzchnię spania o wymiarach 152\200 oraz praktyczny stolik nocny.

Dodatkowym atutem jest pojemnik na pościel 149\70\19.Posiadamy bogaty wybór tkanin obiciowych.

>>> zobacz ulotkę

>>> zobacz film

Narożnik Osmo

OSMO to modułowa kolekcja o prostym i harmonijnym wzornictwie. Poszczególne elementy możemy dowolnie zestawiać tworząc kompozycje o zróżnicowanych gabarytach. Dzięki temu OSMO idealnie sprawdzi się w małych i dużych wnętrzach , o wystroju tradycyjnym lub nowoczesnym.

>>> zobacz ulotkę

 

Sofa Antonius

>>> zobacz ulotkę

 

 

 

 

 Krzesła i Fotele

>>> zobacz ulotkę